Logo

kalendarz mostowy 10lat

Trwają prace zmierzające do wydania 10 Jubileuszowej edycji "Kalendarza Mostowego" 2018. Kalendarz Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej oraz Wydawnictwa Media-Pro Polskie Media Profesjonalne, prezentujący zdjęcia nagrodzone w konkursie fotograficznym ZMRP, ukazuje się od 2009 roku. Zapraszamy do obejrzenia poprzednich edycji Kalendarza.

Premiera X jubileuszowej edycji Kalendarza Mostowego 2018 odbędzie się podczas Sesji Plenarnej WROCŁAWSKICH DNI MOSTOWYCH w dniu 28 listopada. Specjalnie na to wydarzenie zostanie również przygotowany referat poświęcony historii i przyszłości Konkursu Fotograficznego ZMRP i Kalendarza Mostowego.

Pozabranżowa premiera tegorocznej edycji będzie miała miejsce podczas KRAKOWSKICH DNI NAWIERZCHNI w dniu 16 listopada.

 

„Kalendarz Mostowy 2017”

Ścienny kalendarz prezentujący zdjęcia nagrodzone w konkursie fotograficznym Związku Mostowców Rzeczpospolitej Polskiej ukazuje się od 2009 roku, a każda kolejna edycja spotyka się z coraz większym Państwa zainteresowaniem.

Elegancko wydany kalendarz stał się ozdobą wielu znaczących dla polskiego mostownictwa miejsc – znalazł się zarówno w licznych gabinetach w firmach i instytucjach, salach wykładowych uczelni technicznych, jak w biurach budów.

Kalendarz promuje polskie mostownictwo. Jest wyrazem działalności ZMRP, jednego z najbardziej elitarnych stowarzyszeń branżowych. Promuje mostowców – pasjonatów fotografii, a także same obiekty.

W tegorocznej edycji są to: Most Rędziński, Mosty Warszawskie, Most przez Odrę w Ścinawie, Most im. Władysława Jagiełły w Bydgoszczy, Wiadukt łukowy nad autostradą A1 w Mszanie, Most Tumski we Wrocławiu, Most parkowy w Żywcu, Most kolejowy i most Milenijny na Odrze we Wrocławiu, most Średnicowy i most im. ks. Józefa Poniatowskiego w Warszawie, Most pałacowy w Młoszowej oraz Most Świętokrzyski.

Jego obiektywny charakter sprawił, że obecnie jest to największy w Polsce, pod względem zasięgu i nakładu, kalendarz branży mostowej. Jest to jedyny kalendarz, który znalazł się w niemal wszystkich miejscach związanych z projektowaniem i budową obiektów inżynierskich.

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2017"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2016"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2015"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2014"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2013"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2012"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2011"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2010"

Zobacz "Kalendarz Mostowy 2009"

Zamówienia:

Media-Pro Polskie Media Profesjonalne Ewelina Nawara

Marlena Kluszczyk
tel. kom 725 870 101
faks: 32 761 60 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.